با توجه به نياز روزافزون جمعيت جوان كشور به مسكن و عدم پاسخگويي روش سنتي ساخت و ساز، شركت ديسمان با تكيه بر تكنولوژي، دستگاهها و تجهيزات پيشرفته و نيروهاي كارآمد و با تجربه، با دو روش به شرح ذيل نسبت به انبوه‌سازي مسكن اقدام مي‌نمايد كه در هر دو روش، قطعات مورد نياز پس از طراحي و محاسبه و تهيه نقشه‌هاي اجرايي در محل كارخانه توليد و پس از حمل به محل پروژه، به كمك جرثقيل نصب و اجرا مي‌گردند. مشخصه بارز اين نوع ساخت و ساز، سرعت اجرا و در نتيجه كاهش زمان سرمايه‌گذاري مي‌باشد.
1)  اجراي ساختمان به روش قاب پيش‌ساخته :
در اين روش، از سيستم قاب با اتصالات مفصلي استفاده مي‌گردد، بطوريكه ستون‌ها و سقف‌هاي هالوكور بصورت كاملاً پيش‌ساخته و تيرها بصورت نيمه پيش‌ساخته مي‌باشند و اتصالات بين كليه اعضاء در محل به روش تر اجرا مي‌گردند. وظيفه انتقال نيروهاي جانبي ناشي از زلزله نيز به عهده ديوارهاي برشي درجا مي‌باشد.
لازم به ذكر است كه سيستم فوق گواهينامه فني را از مركز تحقيقات ساختمان و مسكن كسب نموده است.

2)  اجراي ساختمان به روش ديوار باربر (Large Panel) :

در اين روش نيز اجراء متشكله ساختمان فونداسيون‌هاي نواري، پانلهاي ديوار و سقف پيش‌ساخته مي‌باشند.
در اين روش از اتصالات پيچ و مهره و همچنين اتصالات تر استفاده مي‌شود. ضمناً كليه بازشوهاي درب و پنجره و هر نوع داكت جهت عبور تأسيسات و حتي محل كليد و پريز لوله‌هاي عبور سيم‌هاي برق در كارخانه پيش‌بيني و تعبيه مي‌گردد. همچنين به جهت اجراي لايه‌اي از پلاستوفوم در بدنه ديوارها، ساختمان از عايق‌بندي حرارتي و صوتي مطلوبي بهره‌مند مي‌گردد.

در صورت نیاز با ما تماس بگیرید  اطلاعات تماس