ساندويچ پانلهاي GFRC از دو صفحه ي رويه GFRC و يا يک صفحه ي رويه خارجي GFRC و رويه داخلي GRG که بين آنها توسط مصالح عايق نظير پلياورتان، پلياستايرن و يا پشمشيشه پرشده، تشکيل شده است. اين نوع از ساندويچ پانلها ميتوانند جايگزين مناسبي براي ديوارها و تيغه هاي آجري و سفالي محسوب شوند. از مزاياي آنها ميتوان به نسبت مقاومت به وزن بالا، عايق خوب در برابر صوت و حرارت، قابليت دارا بودن ابعاد بالا، قابليت حمل، قابليت نصب سريع، قابل پيش ساخته بودن، پايائي و دوام بالا، قابليت استفاده مجدد و جابجائي نامبرد.
علاوه بر مزاياي فوق الذکر، اين نوع ديوارها مقاومت فوق العادهاي در برابر بارهاي فشاري و ضربه اي از خود نشان ميدهند و با توجه به استفاده از الياف شيشه در بتن، از جذب انرژي بسيار بالائي برخوردار هستند. همچنين اين نوع پانلها برخلاف ديوارهاي متداول، در برابر رطوبت و شرايط خورنده محيطي، دچار آسيبهاي ناشي از خوردگي نشده و هزينه هاي تعمير و نگهداري آنها به حداقل ميرسد.
ساندويچ پانلهاي GFRC که در نماي ساختمانها مورد استفاده قرار ميگيرند، ميتوانند از تنوع شکل و رنگ با توجه به هرگونه معماري داده شده برخوردار باشند و نياز به نماکاري مجدد بر روي آنها نيست. همچنين با توجه به استفاده از پوشش نانو بر روي پانلهاي GFRC، از خاصيت آب و غبارگريزي و قابليت خود شستوشو برخوردار ميباشند.
در صورت نیاز با ما تماس بگیرید  اطلاعات تماس